Let’s learn English

 

inga@lingua.lt
+370-684-11105
Back to top

Aktualūs klausimai

Bendradarbiavimo pradžia

Prieš pradėdami bendradarbiavimą, atliksime tam tikrus parengiamuosius darbus, kurie užtikrins sėkmingesnę pradžią ir sklandesnį kursą.

Žingsnis 1. Paprašysiu Jūsų atlikti porą lygio nustatymo testų. Šie testai neturėtų Jūsų gąsdinti. Jie tebus atspirties taškas man, kad galėčiau numatyti kurso sudėtingumo lygį.

Žingsnis 2. Tuomet pakviesiu Jus individualiam susitikimui, kurio metu susipažinsime, aptarsime Jūsų lūkesčius man ir sau, tikslus, kalbos mokymosi patirtį, praktines galimybes (laikas skirtas mokymuisi su mokytoju ir savarankiškam tobulėjimui, finansinės galimybės), pamokų intensyvumą.

Žingsnis 3. Po susitikimo, per septynias darbo dienas sulauksite pirminio kurso aprašo varianto, kuriame matysite pagrindinę informaciją apie individualų, Jums skirtą anglų kalbos kursą. Kurso aprašas bus derinamas, tobulinamas, kol bus tinkamas.

Žingsnis 4. Galiausiai, pasirašysime bendradarbiavimo sutartį ir kibsime į darbus.

Apie pabandymą“

Dažnai sulaukiu pasiteiravimų dėl bandomųjų pamokų. Bandomųjų pamokų nevedu ir norėčiau paaiškinti, kodėl taip yra. Pirma, dažnai manoma, kad bandomosios pamokos tikslas – išsiaiškinti, ar Jums tinka ir patinka dėstymo stilius, tempas, užduotys ir pan. Deja, bet beveik neįmanoma visą tai pamatyti per vieną pamoką. Vienos pamokos metu neaprėpsime įvairių mokymo stilių, siekdami atrasti Jums tinkamiausią. Neįveiksime kalbinių veiklų įvairovės, kad atrastumėte Jums tinkamiausio pobūdžio. Galiausiai, tokie žmogiškieji veiksniai kaip nuovargis, rūpesčiai ar net netinkamas oras gali sugadinti Jūsų pirmąjį įspūdį. Taigi skatinu nesitikėti greito apsisprendimo po vienos pamokos. Veikiau, siūlau nuosekliai stengtis kelias pamokas, kad kurtume konstruktyvų, pasitikėjimu ir atsakomybe grįstą dėstytojo ir mokinio ryšį.

Pirkinių krepšelis: vadovėliai?

Individualios pamokos nėra paremtos vieno iš anksto parinkto vadovėlio turiniu. Taigi ir įsigyti vadovėlio Jums nereikės. Individualių pamokų metu Jūs gausite mokymuisi reikalingą mokytojo parengtą, atrinktą medžiagą, užduotis. Kursų metu šios mokomosios medžiagos kiekis didės, todėl vienintelis mokytojo reikalavimas bus – Jūsų atsakomybė už tvarkingai, struktūruotai, logiškai sudėliotą pateikiamos medžiagos aplanką.

Ryšio su anglų kalba kūrimo valandėlės Kalbos namuose Lingua

Kalbos namai – tai galimybių erdvė. Siekdama suteikti Jums kuo daugiau galimybių mokytis kalbos ne tik pamokų metu, bet ir savarankiškai, kviečiu suderinti laiką ir atvykti savarankiškam kalbos mokymuisi. Galėsite praleisti valandėlę ramioje, darbingai nuteikiančioje aplinkoje, naudotis visa laisvai prieinama mokymosi medžiaga ar tiesiog patogiai įsitaisę foteliuke paskaityti anglišką knygą.