fbpx

Aktualūs klausimai

Prieš pradėdami bendradarbiavimą, atliksime tam tikrus parengiamuosius darbus, kurie užtikrins sėkmingesnę pradžią ir sklandesnį kursą.

  • Žingsnis 1. Pakviesiu Jus individualiam susitikimui, kurio metu susipažinsime, aptarsime Jūsų lūkesčius man ir sau, tikslus, kalbos mokymosi patirtį, praktines galimybes (laikas skirtas mokymuisi su mokytoju ir savarankiškam tobulėjimui, finansinės galimybės), pamokų intensyvumą.
  • Žingsnis 2. Paprašysiu Jūsų atlikti kalbos lygio (pagal bendruosius Europos kalbų metmenis) nustatymo testą. Šis testas neturėtų Jūsų gąsdinti. Jis tebus atspirties taškas man, kad galėčiau numatyti kurso sudėtingumo lygį.
  • Žingsnis 3. Kai žinosime Jūsų esamą kalbos lygį bei tikslus, per septynias darbo dienas sulauksite pirminio kurso aprašo varianto, kuriame matysite pagrindinę informaciją apie individualų, Jums skirtą anglų kalbos kursą. Kurso aprašas bus derinamas, tobulinamas, kol bus tinkamas.
  • Žingsnis 4. Galiausiai, pasirašysime bendradarbiavimo sutartį ir kibsime į darbus.

Daugelis besimokančiųjų atvyksta ar prisijungia į pamoką vieną kartą per savaitę ir dirbame 90 min. Skiriu papildomos medžiagos savarankiškam mokymuisi, taigi, jei neturite galimybių susitikti dažniau, būkite ramūs, kad ir vieno karto per savaitę pakaks iškeltiems tikslams pasiekti.

Galimos tiek nuotolinės, tiek gyvos pamokos.

Individualios pamokos nėra paremtos vieno iš anksto parinkto vadovėlio turiniu. Taigi ir įsigyti vadovėlio Jums nereikės. Individualių pamokų metu Jūs gausite mokymuisi reikalingą mokytojo parengtą, atrinktą medžiagą, užduotis. Kursų metu šios mokomosios medžiagos kiekis didės, todėl vienintelis mokytojo reikalavimas bus – Jūsų atsakomybė už tvarkingai, struktūruotai, logiškai sudėliotą pateikiamos medžiagos aplanką.

Individualių pamokų kaina nuo 30 Eur. (60 min.).

Jums nereikės įsigyti jokios papildomos mokymosi medžiagos, galėsite drąsiai skolintis knygas, atvykti į savarankiško mokymosi valandėles, konsultuotis su manimi telefonu, el.paštu ar nuotoliu.

Kalbos namai – tai galimybių erdvė. Siekdama suteikti Jums kuo daugiau galimybių mokytis kalbos ne tik pamokų metu, bet ir savarankiškai, kviečiu suderinti laiką ir atvykti savarankiškam kalbos mokymuisi. Galėsite praleisti valandėlę ramioje, darbingai nuteikiančioje aplinkoje, naudotis visa laisvai prieinama mokymosi medžiaga ar tiesiog patogiai įsitaisę foteliuke paskaityti anglišką knygą.