fbpx

Vertybės ir mokymo principai

Jūsų tikslai ir poreikiai – svarbiausia. Siekiu mokyti Jus to, kas reikalinga, ką pavartosite iškart ir to, kas nuties greitesnį kelią Jūsų sėkmės link.

 

Tam, kad atliepčiau Jūsų tikslus, rengiu autentišką mokomąją medžiagą – atrenku, susisteminu arba kuriu. Pamokų medžiaga koncentruota, užduotys orientuotos į tikslingą kalbėjimo praktiką.

 

Vertinu estetišką medžiagos pateikimą, nes tai pagarbos klientui ir Jo/-s poreikiams atspindys. Estetika neatsiejama nuo efektyvumo, kad medžiaga būtų lengviau įsimenama ir priimama su malonumu.

Inga-foto-(4)-WEB
Kembridžo universiteto lygio žinios

Paveikios komunikacijos angliškai mokiausi iš Kembridžo universiteto ir BBC žurnalistų rengto kurso “Compelling Communication Skills” (2023, kurso kuratorius Simon Hall). Turėdama daug vertingų žinių bei įgūdžių ir net paties Simon Hall palaikymą, nuo spalio mėn. kviečiu į naują ir analogų Lietuvoje neturintį kursą “Viešasis kalbėjimas angliškai”.

 

Vilniaus universiteto lektorė (2008–2019)

Per daugiau nei dešimtmetį nuoseklaus darbo Anglų filologijos katedroje parengiau tiek bendruosius šiuolaikinės anglų kalbos, tiek specializuotus kursus (keturi skirtingi anglų kalbos gramatikos kursai ir kt.).

Giluminis kalbos sistemos išmanymas, gebėjimas atrinkti ir kritiškai įvertinti medžiagą, autentiškas dėstymo stilius – tai akademinės patirties dėka subrandinti įgūdžiai.

 

Gilus žvilgsnis į vartotojo ir kalbos santykį

Doktorantūros studijos Vilniaus universitete, Anglų filologijos katedroje (sociolingvistikos kryptis, 2010–2016)

Dalyvavau keliuose moksliniuose projektuose, bendradarbiavau su tyrėjais Kopenhagos universitete, skaičiau pranešimus mokslinėse konferencijose (Ispanijoje, Vokietijoje, Danijoje).

Esu paskelbusi tyrimo rezultatus mokslo žurnaluose bei esu publikacijos knygoje bendraautorė.

 

Įvairi kalbos mokymo patirtis

Esu sukaupusi solidžią patirtį bendradarbiaujant su kalbų mokykla Vilniuje. Mokiau anglų kalbos įmonių vadovus, bendradarbiavau su advokatų kontoromis, valstybinėmis įstaigomis.