fbpx

Įvairios patirtys mokantis kalbų suteikia galimybę įvertinti ir palyginti. Paskutinį kalbų pažinimo etapą – gilinant anglų k. žinias kartu su Inga – apibūdinčiau kaip išskirtinį ne vienu aspektu: visapusiškas atliepimas mokinio išsikeltiems tikslams; ypač matomos Ingos investicijos į pasiruošimą pamokoms; mokymo medžiagos įvairovė; netradiciniai mokymosi metodai, pritaikant visą aplinką, kuri gali tapti mokymosi priemone; orientavimasis į mokinio individualumą ir mažą mokymo grupę; ir svarbiausia gebėjimas natūraliai parodyti, kad užsienio kalbos mokymasis yra malonumas ir gali mus lydėti kiekvieną dieną pačiomis įvairiausiomis formomis. Esu labai dėkinga Ingai už suformuotą naują žvilgsnį į anglų kalbą.

– AIRĖ KETURAKIENĖ

Inga yra unikali anglų kalbos mokytoja. Jos unikalus mokymo būdas peržengia įprastus vadovėlius, skatina kūrybiškumą ir gerina viešojo kalbėjimo įgūdžius. Jos sukurta mokymo metodika padėjo man labiau savimi pasitikėti kalbant, pasiruošti mokymams anglų kalba ir net įkvėpė atnaujinti mano LinkedIn profilį. Inga visada yra palaikanti ir įkvepianti, paverčianti mokymąsi smagiu ir prasmingu.

– OLGA KAIRIENĖ

Nuostabi mokytoja, savo srities specialistė, kuri įdeda maksimalias pastangas, kad atėjęs mokinys pasiektų užsibrėžtų tikslų. Nori išmokti ar patobulinti turimas anglų kalbos žinias – ateik į Lingua!

– KRISTINA ŠERELĖ

Nuostabu, kai net po pirmos pamokos įgytus įgūdžius gali taikyti praktikoje, nes analizuojame tai, kas yra aktualu ir svarbu konkrečiu atveju.

– AUDRONĖ MULEVIČIENĖ

Inga – nuostabi ir profesionali mokytoja. Labai rekomenduoju visiems norintiems pramokti ir patobulinti anglų kalbą.

– ASTA MARKAUSKĖ

Džiaugiuosi suradusi Lingua ir stebukladarę Ingą. Dar niekad anglų kalbos mokymasis neteikė tiek motyvacijos ir malonumo.

– IRENA VIRVIČIENĖ

Inga yra nuostabi ir reikli mokytoja, kuri net mane galėjo išmokyti anglų kalbos taip, kad pralenkiau visus savo bendraamžius mokykloje ir po mokyklos. Dabar galiu pasakyti, kad anglų kalbą moku lygiai tiek pat, kiek lietuvių ir tai yra gerų pagrindų išmoktų su Inga dėka.

– LAURA PURANAITĖ