fbpx

Įsivaizduokite Moterį, kuri anglų kalbos mokytis pradeda būdama brandaus amžiaus. Pradeda mokytis tam, kad, pasak Jos pačios, neišprotėtų, kai vyras pateikia „siurprizą“ – 20 metų jaunesnę meilužę ir prašymą skirtis.

Prabėga keleri metai ir, anglų kalbos žinių dėka, ši Moteris padaro stulbinamą karjerą. Jos profesiniai horizontai nebūtų tokie platūs, jei ne pasitikėjimas savo anglų kalbos žiniomis.

Tai yra tikra, tikros Moters istorija. Moters, kurią sutikau savo akademinės karjeros pradžioje. Dabar kartu su Moterimis kuriu jų sėkmės istorijas.

 

– „Šios istorijos įkvėpta supratau, kad anglų kalbos mokymasis Moteriai gali būti kelias į pasitikėjimą ir darnų ryšį su savimi.“

 

Anglų kalbos butike „Lingua“, itin mažose grupėse kartu su Moterimis keliaujame geresnių anglų kalbos žinių link – nevadovėliškai, estetiškai ir be baimės.

Esu laiminga, kad jau ne viena Moteris yra pasakiusi, jog „nejaučia baimės kalbėdama angliškai“, „kad tai Jos laikas sau ir investicija į save“, „kad Jai taip gera ištrūkti iš namų ir nuo buities rūpesčių“.