fbpx

Suaugusiems

Siūlomų kursų tikslas – padėti Jums, kad nebijotumėte, su teisingomis mintimis ir motyvacija pradėtumėte mokytis anglų kalbos arba tvirtai tęstumėte tobulinti anglų kalbą, jei kalbos pagrindus jau turite. Sieksiu, kad kursų pabaigoje džiaugtumėtės ne tuo, kad kursas pasibaigė, bet tuo, kad įsitraukėte į sklandžią asmeninio tobulėjimo ir jaukaus santykio su anglų kalba kūrimo kelionę.

ANGLŲ KALBA PRADEDANTIESIEMS A1

 

Kam skirtas kursas

 • Šis kursas skirtas anksčiau kalbos nesimokiusiems, neturintiems kalbos žinių.

Tikslai

 • Nuosekliai ir sistemingai bendradarbiausime tam, kad įgytumėte tvirtų A1 (BEKM) anglų kalbos mokėjimo lygio žinių.
 • Mokysitės būtiniausių posakių susijusių su labai konkrečia Jums artima aplinka. Pavyzdžiui, gebėsite prisistatyti, pristatyti kitą, nusakyti, kur gyvenate, pakalbėti apie žmones, kuriuos pažįstate.
 • Sieksime suprasti, įsisąvinti pagrindines gramatines struktūras, kurių pagrindu galėsite jungti išmoktus žodžius ir frazes į nesudėtingus pasakymus.
 • Įgiję A1 kalbos mokėjimo lygį gebėsite susikalbėti su pašnekovu angliškai, jei šis kalba lėtai ir aiškiai pažįstamose situacijose, yra pasirengęs padėti. 

ANGLŲ KALBA PRADEDANTIESIEMS A2

 

Kam skirtas kursas

 • Kursas skirtas Jums, jei jau turite minimalių anglų kalbos žinių. Tai yra, žinote dažniausiai vartojamų žodžių ir frazių bendro pobūdžio temomis, gebate vartoti kalbą tam, kad patenkintumėte būtiniausius, labai konkrečius poreikius. Pavyzdžiui, galite labai paprastomis frazėmis prisistatyti ar pristatyti kitą, įrašyti asmens duomenis anketoje ar viešbučio registracijos kortelėje.
 • Dar neturite kalbinių žinių tam, kad dalyvautumėte trumpuose pokalbiuose, tačiau jau gebate suprasti pašnekovą, kai šis kalba lėtai, aiškiai, yra pasirengęs padėti, galite užduoti labai paprastus klausimus ir į juos atsakyti.

Tikslai

 • Sieksime, kad šio kurso pabaigoje turėtumėte tvirtų A2 anglų kalbos mokėjimo lygio žinių ir gebėjimų.
 • Nuosekliai ir sistemingai bendradarbiausime tam, kad praplėstumėte žodžių ir frazių rinkinį apraše nurodomos temomis, išmoktumėte pagrindinių gramatinių formų (pagrindines esamojo, būtojo laiko formas, būdvardžių laipsniavimą, sakinių struktūrą ir pan.).
 • Pamokų metu sieksime sklandžios konkretaus žodyno ir pagrindinių gramatikos formų sąveikos suprantant adaptuotus sakytinius ir rašytinius tekstus, bendraujant kasdieninėmis temomis (apie save, šeimą, darbą ir pan.) ir konkrečiose situacijose (parduotuvėje, restorane).
 • Be to, skirsime dėmesio nesudėtingų tekstų anglų kalba rašymui (asmens duomenys anketoje, keletą aktualių elektroninių laiškų tipų, trumpa biografija).

ŠIUOLAIKINĖ ANGLŲ KALBA (B1 ir B2)

Tikslai

 • Aktyviai plėsime žodyną ir gilinsimės į gramatinę kalbos struktūrą. Plataus žodžių ir frazių bagažo bei tvirtų gramatikos pagrindų turėjimas ir išmanymas įgalins drąsiau ir sąmoningiau vartoti anglų kalbą įvairiose situacijose, pasiekti įvairių tikslų ir gebėti tobulėti savarankiškai.
 • Šio kurso metu daug dėmesio skirsime sakytinės anglų kalbos įgūdžių gerinimui: tiek šnekamosios kasdienės anglų kalbos, tiek oficialesnės sakytinės kalbos (t.y. viešas kalbėjimas prieš auditoriją, prisistatymas auditorijai, atsakymas į nepatogius klausimus, dalyvavimas susitikimuose ir klausimų uždavimas, diskusija ir pan.).

Su detaliu kurso aprašu supažindinama prieš pirmą pamoką.

PRANEŠIMŲ RENGIMO IR VIEŠO KALBĖJIMO ĮGŪDŽIAI (nuo B1 lygio)

 

Daugeliui žmonių mintis, kad jie turės kalbėti prieš auditoriją kelia nerimą. O jei kalbėti reikės ne gimtąja, bet, pavyzdžiui, anglų kalba… Nesu psichologė ir negaliu mokyti efektyvių streso valdymo metodų, tačiau galiu supažindinti ir padėti išmokti reikalingų kalbinių priemonių. Taigi siūlomas kursas orientuotas į pagrindines efektyvaus pranešimo rengimo strategijas.

Kurso metu mokysimės būdų (frazių, struktūros ypatumų) kurie gali būti naudingi rengiant pranešimą anglų kalba: naudingos frazės pranešimo pradžioje ir pabaigoje, efektyvios frazės norint atkreipti auditorijos dėmesį į skaidrėse rodomus duomenis, būdai, kaip mandagiai paklausti ir atsakyti į nepatogų klausimą ir kt. Analizuosime pranešimų ištraukas, aptarsime klaidas ir būdus jų išvengti. Žinias įtvirtinsime praktiškai – Jūs rengsite įvairaus pobūdžio pranešimus.