Let’s learn English

 

inga@lingua.lt
+370-684-11105
Back to top

Suaugusiems

Toliau pateikiami kursų aprašai yra bendro pobūdžio, jie veikiau kryptys, kuriomis seku rengdama anglų kalbos kursus suaugusiems. Konkretus kurso planas, reikalavimai, vertinimai, užduotys ir kiti aspektai bus pateikiami kurso, kurį pasirinksite, apraše.

Informaciją dėl šiuo metu vykdomų ar artimiausiu metu planuojamų anglų kalbos kursų galite rasti Kalbos namų „Lingua“ Facebook paskyroje arba teirautis el. paštu inga@lingua.lt

Anglų kalba pradedantiems (A1–A2)

Šio kurso tikslas – padėti Jums, kad nebijotumėte, su teisingomis mintimis ir motyvacija pradėtumėte mokytis anglų kalbos. Mokysitės, nuosekliai kartosite ir praktiškai įtvirtinsite pagrindines anglų kalbos frazes, kurios reikalingos ir naudingos daugelyje kasdienių situacijų. Susipažinsite su gramatikos taisyklėmis, jas taikysite praktiškai. Sužinosite, kaip anglų kalbą integruoti į savo kasdienybę. Sieksiu, kad kurso pabaigoje džiaugtumėtės ne tuo, kad kursas pasibaigė, bet tuo, kad sklandžiai pradėjote asmeninio tobulėjimo ir jaukaus santykio su anglų kalba kūrimo kelionę.

Šiuolaikinė anglų kalba: žodynas, gramatika ir vartosena (lygiai B1–C1)

Bendrųjų, būtinųjų kalbos instrumentų – plataus žodžių ir frazių bagažo bei tvirtų gramatikos pagrindų – turėjimas ir išmanymas įgalins drąsiau ir sąmoningiau vartoti anglų kalbą įvairiose situacijose, pasiekti įvairių tikslų ir gebėti tobulėti savarankiškai.

Siekdama, kad mokiniai plėstų žodyną, geriau išmanytų gramatikos principus ir drąsiau taikytų šias žinias praktiškai, parengiau suaugusiems skirtą kursą Šiuolaikinė anglų kalba: žodynas, gramatika ir vartosena. Šio kurso metu sieksime, kad galėtumėte sėkmingai suprasti ir vartoti anglų kalbą tiek bendro pobūdžio situacijose (oro uostas, viešbutis, parduotuvė), tiek siauresniame kontekste, su kuriuo gali susidurti suaugęs žmogus (formalus elektroninis laiškas, darbo pokalbis telefonu). Sieksime, kad anglų kalbos gramatikos principus sąmoningai taikytumėte vartosenoje, suvoktumėte, kaip sudaryti mandagius, formalius pasakymus pasitelkus gramatikos žinias.

Pranešimų rengimo ir pristatymo anglų kalba įgūdžiai (nuo B1 lygio)

Daugeliui žmonių mintis, kad jie turės kalbėti prieš auditoriją kelia nerimą. O jei kalbėti reikės ne gimtąja, bet, pavyzdžiui, anglų kalba… Nesu psichologė ir negaliu mokyti efektyvių streso valdymo metodų, tačiau galiu supažindinti ir padėti išmokti reikalingų kalbinių priemonių. Taigi siūlomas kursas orientuotas į pagrindines efektyvaus pranešimo rengimo strategijas.

Kurso metu mokysimės būdų (frazių, struktūros ypatumų) kurie gali būti naudingi rengiant pranešimą anglų kalba: naudingos frazės pranešimo pradžioje ir pabaigoje, efektyvios frazės norint atkreipti auditorijos dėmesį į skaidrėse rodomus duomenis, būdai, kaip mandagiai paklausti ir atsakyti į nepatogų klausimą ir kt. Analizuosime pranešimų ištraukas, aptarsime klaidas ir būdus jų išvengti. Žinias įtvirtinsime praktiškai – Jūs rengsite įvairaus pobūdžio pranešimus.