fbpx

Suaugusiems

Siūlomų kursų tikslas – padėti Jums, kad nebijotumėte, su teisingomis mintimis ir motyvacija pradėtumėte mokytis anglų kalbos arba tvirtai tęstumėte tobulinti anglų kalbą, jei kalbos pagrindus jau turite. Sieksiu, kad kursų pabaigoje džiaugtumėtės ne tuo, kad kursas pasibaigė, bet tuo, kad įsitraukėte į sklandžią asmeninio tobulėjimo ir jaukaus santykio su anglų kalba kūrimo kelionę.

ANGLŲ KALBA PRADEDANTIESIEMS A1

 

Kam skirtas kursas

 • Šis kursas skirtas anksčiau kalbos nesimokiusiems, neturintiems kalbos žinių.

Tikslai

 • Sieksime, kad šio kurso metu palaipsniui plėstumėte anglų kalbos žinias pradedančiųjų lygiu ir mažų tikslų pasiekimas Jus dar labiau įkvėptų bei motyvuotų mokytis.
 • Nuosekliai ir sistemingai bendradarbiausime tam, kad įgytumėte tvirtų A1 (BEKM) anglų kalbos mokėjimo lygio žinių.
 • Sieksime suprasti, įsisąvinti pagrindines gramatines struktūras, kurių pagrindu galėsite jungti išmoktus žodžius ir frazes į sakinius bei nesudėtingus pasakymus.
 • Mokysitės būtiniausių posakių susijusių su jumis ir labai konkrečia artima aplinka. Pavyzdžiui, gebėsite prisistatyti, pristatyti kitą, nusakyti, kur gyvenate, pakalbėti apie žmones, kuriuos pažįstate.
 • Įgiję A1 kalbos mokėjimo lygį gebėsite susikalbėti su pašnekovu angliškai, jei šis kalba lėtai ir aiškiai pažįstamose situacijose, yra pasirengęs padėti. 

Vietų į šį kursą, deja, jau nėra. Grupė užsipildė akimirksniu. Dėl naujos grupės starto teiraukitės el. paštu.

ANGLŲ KALBA PRADEDANTIESIEMS A2

 

Kam skirtas kursas

 • Kursas skirtas Jums, jei jau turite minimalių anglų kalbos žinių. Tai yra, žinote dažniausiai vartojamų žodžių ir frazių bendro pobūdžio temomis, gebate vartoti kalbą tam, kad patenkintumėte būtiniausius, labai konkrečius poreikius. Pavyzdžiui, galite labai paprastomis frazėmis prisistatyti ar pristatyti kitą, pasakyti, kur gyvenate, gebate įrašyti asmens duomenis anketoje ar viešbučio registracijos kortelėje.
 • Dar neturite kalbinių žinių tam, kad dalyvautumėte trumpuose pokalbiuose, tačiau jau gebate suprasti pašnekovą, kai šis kalba lėtai, aiškiai, yra pasirengęs padėti, galite užduoti labai paprastus klausimus ir į juos atsakyti.

Tikslai

 • Sieksime, kad šio kurso pabaigoje turėtumėte tvirtų A2 anglų kalbos mokėjimo lygio žinių ir gebėjimų.
 • Nuosekliai ir sistemingai bendradarbiausime tam, kad praplėstumėte žodžių ir frazių rinkinį apraše nurodomos temomis, išmoktumėte pagrindinių gramatinių formų (pagrindines esamojo, būtojo laiko formas, būdvardžių laipsniavimą, sakinių struktūrą ir pan.).
 • Pamokų metu sieksime sklandžios konkretaus žodyno ir pagrindinių gramatikos formų sąveikos suprantant adaptuotus sakytinius ir rašytinius tekstus, bendraujant kasdieninėmis temomis (apie save, šeimą, darbą, vietos geografiją ir pan.) ir konkrečiose situacijose (parduotuvėje, restorane, viešbutyje).
 • Be to, skirsime dėmesio nesudėtingų tekstų anglų kalba rašymui (asmens duomenys anketoje, viešbučio registracijos kortelė, keletą aktualių elektroninių laiškų tipų, trumpa biografija).

Vietų šioje grupėje jau taip pat nėra. Jei ateityje norėsite nepavėluoti, parašykite, prašau, iš anksto inga@lingua.lt.

ŠIUOLAIKINĖ ANGLŲ KALBA (B1 ir B2)

 

Bendrųjų, būtinųjų kalbos instrumentų – plataus žodžių ir frazių bagažo bei tvirtų gramatikos pagrindų – turėjimas ir išmanymas įgalins drąsiau ir sąmoningiau vartoti anglų kalbą įvairiose situacijose, pasiekti įvairių tikslų ir gebėti tobulėti savarankiškai. Siekdama, kad mokiniai plėstų žodyną, geriau išmanytų gramatikos principus ir drąsiau taikytų šias žinias praktiškai, parengiau suaugusiems skirtą kursą Šiuolaikinė anglų kalba. Šio kurso metu, be visų kitų gebėjimų, daug dėmesio skirsime sakytinės anglų kalbos įgūdžių gerinimui: tiek šnekamosios kasdienės anglų kalbos, tiek oficialesnės sakytinės kalbos (t.y. viešas kalbėjimas prieš auditoriją, prisistatymas auditorijai, atsakymas į nepatogius klausimus, dalyvavimas susitikimuose ir klausimų uždavimas, diskusija ir pan.).

Su detaliu kurso aprašu supažindinama prieš pirmą pamoką.

Liko dvi vietos į dieninę grupę ir tik viena vieta į vakarinę grupę. Suskubkite!

PRANEŠIMŲ RENGIMO IR VIEŠO KALBĖJIMO ĮGŪDŽIAI (nuo B1 lygio)

 

Daugeliui žmonių mintis, kad jie turės kalbėti prieš auditoriją kelia nerimą. O jei kalbėti reikės ne gimtąja, bet, pavyzdžiui, anglų kalba… Nesu psichologė ir negaliu mokyti efektyvių streso valdymo metodų, tačiau galiu supažindinti ir padėti išmokti reikalingų kalbinių priemonių. Taigi siūlomas kursas orientuotas į pagrindines efektyvaus pranešimo rengimo strategijas.

Kurso metu mokysimės būdų (frazių, struktūros ypatumų) kurie gali būti naudingi rengiant pranešimą anglų kalba: naudingos frazės pranešimo pradžioje ir pabaigoje, efektyvios frazės norint atkreipti auditorijos dėmesį į skaidrėse rodomus duomenis, būdai, kaip mandagiai paklausti ir atsakyti į nepatogų klausimą ir kt. Analizuosime pranešimų ištraukas, aptarsime klaidas ir būdus jų išvengti. Žinias įtvirtinsime praktiškai – Jūs rengsite įvairaus pobūdžio pranešimus.

Registraciją į šį kursą šiuo metu nevyksta, tačiau galimos individualios pamokos. Drąsiai teiraukitės inga@lingua.lt